BEZ TYTUŁU, 2006
Olej, płótno, kolaż (stalowe śruby z nakrętkami); 80 x 71 cm
200 | |||
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||