Władysław Chmieliński (Stachowicz), Rynek Starego Miasta w Warszawie, przed 1939
Estymacje:
687 - 829 EUR
akwarela/papier, 25 x 33,5 cm
sygn. p.d.: Wł. Chmieliński
XI Aukcja Dzieł Sztuki - Prace na Papierze i Plakaty