akwaforta, papier; 8,7 x 12,3 cm (wymiar kompozycji),
25,5 x 20 cm (wymiar arkusza);
sygn. dat. i opisany u dołu l. d.: II/XIII ostatnia podróż 1986 ELA (ołówkiem), p. d.: Stasys (ołówkiem).