technika haptyczna, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jarczewski / 2017;
na odwrocie na blejtramie napisy: (…) JACEK JARCZEWSKI "STRUKTURY SWOBODNE" 80 x 100 cm technika haptyczna.