gwasz na podrysowaniu ołówkiem, karton; 98 x 141,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: gronowski / 76;
na odwrocie przekreślona kompozycja z kotem - projekt plakatu (?);
Gwasz przed konserwacją