Akwaforta, akwatinta, mezzotinta, papier, 53,5x79 cm (arkusz), 39x49 cm (odcisk płyty), nakład” 31/100
sygn. na dole: 31/100 KOMEDIA ROMANTYCZNA KACPER BOŻEK VIII/XXI