Łukasz Breitenbach, Fikus z czarnym telewizorem w tle, 2018
olej, płótno, 80.00 x 65.00 cm
sygn. p.d.: ŁUKASZ BREITENBACH, opisany na odwrocie: ŁUKASZ BREITENBACH