akryl, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO '12; nr p. d.: XV; na odwrocie opis autorski: WITOLD ABAKO 2012 / AKRYL 40 x 30 CM / "INTERWAŁY POSTFIZYKALNE XV".