Zagięty przy obrzeżu, z dwoma lekkimi uderzeniami w tle. Patyna, połysk.
Prezencja bardzo ładna.
Efektowny, szeroki medal.
Niesygnowany.
Srebro, średnica 53.5 mm, waga 48.76 g
Prezencja bardzo ładna.
Efektowny, szeroki medal.
Niesygnowany.
> | 10 | ||
100 | |||
> | 20 | ||
20 000 | |||
50 000 | |||
> | 2 000 | ||
100 000 | |||
> | 5 000 | ||