akryl/płótno, 46 x 38 cm, sygnowany i datowany p.d: "M18', sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MIKOŁAJ MALESZA | Z CYKLU ,,BŁĘKITNY ANIOŁ" | 46 x 38, AKRYL – 2018R'