tusz lawowany, akwarela, pędzel, papier; 31,5 x 23 cm;
sygn.. i dat. p. d.: SROKA / 20.11.1999, napis p. d.: SKOK ŚMIERCI (BEZ SIATKI ZABEZPIECZAJĄCEJ).