olej, płótno; 125,5 x 74 cm;
sygn. l. d.: J. Kraupe;
na odwrocie n płótnie napis autorski: JANINA KRAUPE / KRAKÓW / OLEJ "POWRÓRT Z ŁĄKI" 1972;
oraz napis na krośnie malarskim: OLEJ 125 x 73 "POWRÓT Z ŁĄKI" 1972 JANINA KRAUPE /
KRAKÓW AL. KRASIŃSKIEGO 28/15.