szkło przeźroczyste, cytrynowe, fasetowane; metal niklowany;
flakon z rozpylaczem 14,5 x 9,5 x 5 cm, z korkiem 13,5 x 10 x 5 cm; puzderko 11 x 9,8 x 8 cm.
Polska, Huta "Niemen", lata 30. XX w.
Naczynia na planie wydłużonego rombu, ścianki boczne spłaszczone, 8-kątne, pozostałe powierzchnie fazowane. Pokrywka puzderka z ukośnie fazowanymi ściankami. Korki spłaszczone, wieloboczne. Nie sygn.