olej, płótno; 37 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: H. KRYCH;
sygn. i opisany na odwrocie: HENRYK KRYCH / TYTUŁ "PEJZAŻ Z KOŚCIÓŁKIEM " / 47 x 37 (czarny pisak).