Jerzy Kossak (1886–1955), Polowanie par force, 1941
Estymacje:
5 263 - 6 699 EUR
Dodatkowe opłaty:
olej/tektura, 50 x 69,5 cm
sygn. i dat. p.d.: Jerzy
Kossak 1941
XII Aukcja Dzieł Sztuki - Sztuka dawna i współczesna