MILCZENIE I
Technika własna, karton; 49,5 x 84,5 cm
Sygnowany ołówkiem l.d.: Milczenie I autochemgrafia; p.d.: JAN | BER | DYSZ | AK | 1972
Stan zachowania; ubytek l.g. róg
Pochodzenie: zbiory Mateusza Grabowskiego