olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. l. d.: H. KRYCH / 77.
Na odwrocie na krośnie opisany granatowym pisakiem 87 A / ZAMEK niżej na płótnie powtórzony nr 87 A (napis autorski).
Praca pochodzi od rodziny artysty z jego spuścizny.