312

GEIKE- GEOGRAFIJA FIZYCZNA i 2 inne pozycje z seri "Przyroda i Przemysł"

GEIKE Archibald

GEOGRAFIJA FIZYCZNA

przez...

Tłómaczył z angielskiego Prof. Karol Jurkiewicz

Warszawa 1875, Gebethner i Wolff, str. [2], 114; liczne ilustr. w tekście (drzeworyty);

Opracowanie autorstwa  Sir Archibalda Geikie'a (28 grudnia 1835 r. - 10 listopada 1924 r.) - szkockiego geologa i pisarza.

Tomik III w serii "Popularne Wydawnictwo Tygodnika "Przyroda i Przemysł"".

[współoprawne z:]

FORSTER M.

POCZĄTKI FIZYOLOGII

Warszawa 1875, Gebethner i Wolff, str. [2], 136; liczne ilustr. w tekście (drzeworyty);

Tomik VI w serii "Popularne Wydawnictwo Tygodnika "Przyroda i Przemysł"".

[współoprawne z:]

ROSCOE H.A.

CHEMIJA

przez...

Warszawa 1875, Gebethner i Wolff, str. [2], III, 128; liczne ilustr. w tekście (drzeworyty); format 10,5x15,5 cm

Tomik I w serii "Popularne Wydawnictwo Tygodnika "Przyroda i Przemysł"".

Nieczęste

TWARDA OPRAWA PÓŁSKÓREK Z EPOKI, GRZBIET Z WYPUKŁYMI ZWIĘZAMI, TŁOCZENIAMI I ZŁOCENIAMI

Stan DB/ otarcia grzbietu, znaczne pęknięcie grzbietu na łączeniu z tylną okładką], blok czysty

II Aukcja książek i starodruków
14 kwietnia 2018 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
57 EUR
Wyświetleń: 21 | Ulubione: 0

Antykwariat Sobieski

14 kwietnia 2018 CEST/Warsaw

Antykwariat Sobieski
ANTYKWARIAT SOBIESKI
Pułaskiego 31 / 3
62-800 Kalisz
+48609772993