olej, tektura; 29 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1934.;
na odwrocie opinia z 1978 roku Leszka Ludwikowskiego mówiąca o tym, że obraz jest warsztatową pracą Jerzego Kossaka.