olej, płótno; 70 x 50,5 cm;
u dołu napis: Self-Portrait of the dead Person; oraz napisy wokół krawędzi obrazu;
na odwrocie na płótnie nalepka z nr: poz. 2.-/ Kl. III-662 / 271 / 68.