olej, płótno, 60.00 x 80.00 cm
Absolwentka wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Malarstwa i Rzeźby, uczestniczka wielu plenerów oraz wystaw ogólnopolskich i międzynarodowych. Zajmuje się malarstwem, rzeźbą i mediami elektronicznymi