olej, deska; 36 x 26,5 cm;
sygn. i dat. wzdłuż lewego boku u dołu: J. Malczewski / 1916;
na odwrocie stempel składu materiałów malarskich: REIM i spółka / Skład farb i handel materiałów / pod „Czarnym psem” / KRAKÓW / Rynek 37. Linia A-B.