akryl/płótno, 60 x 40 cm
sygnowany l.d.: ZGUBIONA NARZECZONA, śr. 2011, p.d.: E.DWURNIK
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: 2011 | E.DWURNIK | „ZGUBIONA NARZECZONA” | NR: XXIII - 454 | 4472