gwasz/papier
Wymiary: 24 x 30 cm
Sygnatura: sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WIKTOR | DYNDO| ZAMIESZKI_04 | 24 x 30 cm, gwasz/papier, 2016 | [sygnatura]'