61

Magdalena Kurek, 1979, Bałkany-Dubrownik, 2018

olej, płótno, 70.00 x 100.00 cm

Absolwentka Liceum Plastycznego w Katowicach i Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Dyplom z malarstwa inspirowany wykopaliskami archeologicznymi we Francji, uzyskała w 2005 roku, aneks z grafiki warsztatowej i multimediów oraz Podyplomowej Scenografii na ASP w Krakowie, natomiast w 2012 roku otrzymała dyplom u prof. A. Witkowskiego i prof. M. Komorowskiej. Uczestniczka wielu wystaw indywidualnych oraz zbiorowych. Współpracowała z Anną Augustynowicz, Krzysztofem Nazarem, czy Markiem Braunem. Dwukrotna stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2008 roku i 2012 roku.
XXXIII STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej
06 czerwca 2018 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
140 EUR
160 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
140 EUR
115%
Wyświetleń: 46 | Ulubione: 0

Galeria Stalowa

06 czerwca 2018 CEST/Warsaw

Galeria Stalowa
Galeria Stalowa
ul. Stalowa 26
03-426 Warszawa
+48 606 864 943
Poniedziałek
12:00 - 19:00
Wtorek
12:00 - 19:00
Środa
12:00 - 19:00
Czwartek
12:00 - 19:00
Piątek
12:00 - 19:00
Sobota
12:00 - 17:00
Niedziela
Zamknięte
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także