brąz; wys. 35 cm, szer. 25 cm;
sygn. na podstawie: Ph. Hamburger / 04; sygn. na rancie podstawy: Akt. Ges: vorm. H. Gladenbeck & Sohn;
Ph. E. Hamburger (aktywny w latach 1890-1914),
Niemcy, I poł. XX w.