akwarela, papier; 24 × 33 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: „T. Cieślewski”; na odwrocie napis ołówkiem: „TADEUSZ CIEŚLEWSKI | 22 X 1870 - 27 VI 56”