WCN
STAROŻYTNOŚĆ 37
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
GRECJA 29
Attyka, Ateny 1
Cylicja, Kelenderis 1
Kalabria, Tarent 1
Karia, Rodos 1
Koryntia, Korynt 1
Lycia 1
Moesia, Istros 1
Pamfilia, Aspendos 1
Sycylia, Syrakuzy, Agatokles 317-289 pne 1
Macedonia, Filip II 359-336 pne 2
Macedonia, Aleksander III i następcy 9
Macedonia jako prowincja rzymska 1
Aeolis, Myrina 1
Bitynia, Nikomedes II Epifanes 149-95 pne 1
Myzja, Pergamon 1
Seleucydzi, Demetriusz II Nikator 129-125 pne 1
Syria, Seleukos I Nikator 312-282 pne 1
Syria, Antioch VII Euergetes 138-129 pne 1
Syria, Aleksander II Zabinas 128-122 pne 1
Syria, Antioch VIII Epifanes Grypus 125-96 pne 1
REPUBLIKA RZYMSKA 2
CESARSTWO RZYMSKIE 2
PROWINCJE RZYMSKIE 1
BIZANCJUM 3
ISLAM 1
ŚREDNIOWIECZE 124
POLSKA OD XVI w. 304
PAŃSTWA ZWIĄZANE HISTORYCZNIE Z POLSKĄ 35
LITERATURA NUMIZMATYCZNA 41
BANKNOTY 103
MEDALE 65
PLAKIETY 4
ODZNAKI I ODZNACZENIA 4
VARIA 2
MONETY ZAGRANICZNE 97

Stan zachowania