WCN
STAROŻYTNOŚĆ 37
ISLAM 1
ŚREDNIOWIECZE 124
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
ANGLIA 18
IRLANDIA 1
Sihtric III Anlafsson 995-1036 1
SZWECJA 5
DANIA 1
CZECHY 4
NIDERLANDY 4
NIEMCY 30
RUŚ KIJOWSKA 1
WĘGRY 1
ZAKON KRZYŻACKI 7
KOLEKCJA BRAKTEATÓW Z XIII / XIV W. Z ZIEM POLSKICH I SĄSIADUJĄCYCH 37
SŁOWIANIE, SŁOWIAŃSZCZYZNA ZACHODNIA ? / POMORZE ? / POLSKA ? 3
POLSKA 12
POLSKA OD XVI w. 304
PAŃSTWA ZWIĄZANE HISTORYCZNIE Z POLSKĄ 35
LITERATURA NUMIZMATYCZNA 41
BANKNOTY 103
MEDALE 65
PLAKIETY 4
ODZNAKI I ODZNACZENIA 4
VARIA 2
MONETY ZAGRANICZNE 97

Stan zachowania