WCN
STAROŻYTNOŚĆ 37
ISLAM 1
ŚREDNIOWIECZE 124
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
ANGLIA 18
IRLANDIA 1
SZWECJA 5
DANIA 1
CZECHY 4
NIDERLANDY 4
NIEMCY 30
Bawaria 22
Ratyzbona, ks. Henryk I 948-955 1
Ratyzbona, ks. Henryk II Kłótnik 955-976 i 985-995 3
Ratyzbona, ks. Henryk IV 995-1002 1
Ratyzbona, król Henryk II 1002-1024 3
Ratyzbona, ks. Henryk V 1004-1026 1
Ratyzbona, król Henryk III 1039-1056 1
Nabburg, ks. Henryk II Kłótnik 955-976 / 985-995 1
Nabburg, ks. Henryk III Młodszy 982-985 1
Nabburg, król Henryk II 1002-1024 1
Cham, król Henryk II 1002-1024 1
Salzburg, król Henryk II 1002-1024 2
Salzburg, ks. Henryk V Mozelski 1004-1026 lub abp Hartwig 1009-1023 2
Salzburg, ks. Henryk V Mozelski 1004-1026 1
Augsburg, bp Liutolf 989-996 1
Augsburg, bp Bruno 1006-1029 1
Augsburg, król Henryk II 1002-1024 1
Dolna Lotaryngia 3
Górna Lotaryngia 2
Szwabia 1
Toul - biskupstwo 1
Miśnia - marchia 1
RUŚ KIJOWSKA 1
WĘGRY 1
ZAKON KRZYŻACKI 7
KOLEKCJA BRAKTEATÓW Z XIII / XIV W. Z ZIEM POLSKICH I SĄSIADUJĄCYCH 37
SŁOWIANIE, SŁOWIAŃSZCZYZNA ZACHODNIA ? / POMORZE ? / POLSKA ? 3
POLSKA 12
POLSKA OD XVI w. 304
PAŃSTWA ZWIĄZANE HISTORYCZNIE Z POLSKĄ 35
LITERATURA NUMIZMATYCZNA 41
BANKNOTY 103
MEDALE 65
PLAKIETY 4
ODZNAKI I ODZNACZENIA 4
VARIA 2
MONETY ZAGRANICZNE 97

Stan zachowania