WCN
STAROŻYTNOŚĆ 37
ISLAM 1
ŚREDNIOWIECZE 124
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
ANGLIA 18
IRLANDIA 1
SZWECJA 5
DANIA 1
CZECHY 4
NIDERLANDY 4
NIEMCY 30
RUŚ KIJOWSKA 1
WĘGRY 1
ZAKON KRZYŻACKI 7
KOLEKCJA BRAKTEATÓW Z XIII / XIV W. Z ZIEM POLSKICH I SĄSIADUJĄCYCH 37
SŁOWIANIE, SŁOWIAŃSZCZYZNA ZACHODNIA ? / POMORZE ? / POLSKA ? 3
POLSKA 12
Bolesław I Chrobry 992-1025 1
Mazowsze, Miecław 1037-1047 1
Słowianie 1
Sieciech (Palatyn Władysława Hermana) 1
Zbigniew (najstarszy syn Władysława Hermana) 1
Bolesław III Krzywousty 1107-1138 - jako książę śląski 1097-1107 1
Bolesław IV Kędzierzawy 1146-1173 2
Dolny Śląsk, Henryk I Brodaty 1201-1238 lub Henryk II Pobożny 1238-1241 1
Piotr Wszeborzyc (palatyn Mieszka III) 1
Kazimierz III Wielki 1333-1370 1
Władysław Jagiełło 1386-1434 1
POLSKA OD XVI w. 304
PAŃSTWA ZWIĄZANE HISTORYCZNIE Z POLSKĄ 35
LITERATURA NUMIZMATYCZNA 41
BANKNOTY 103
MEDALE 65
PLAKIETY 4
ODZNAKI I ODZNACZENIA 4
VARIA 2
MONETY ZAGRANICZNE 97

Stan zachowania

71 aukcja WCN