WCN
STAROŻYTNOŚĆ 37
ISLAM 1
ŚREDNIOWIECZE 124
POLSKA OD XVI w. 304
PAŃSTWA ZWIĄZANE HISTORYCZNIE Z POLSKĄ 35
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
KURLANDIA 3
POMORZE 3
PRUSY KSIĄŻĘCE 8
SAKSONIA 2
Fryderyk Krystian 1763 - królewicz, kandydat do tronu Polski 1
Ksawery jako administrator 1764-1768 - królewicz, regent Saksonii 1
ŚLĄSK 19
LITERATURA NUMIZMATYCZNA 41
BANKNOTY 103
MEDALE 65
PLAKIETY 4
ODZNAKI I ODZNACZENIA 4
VARIA 2
MONETY ZAGRANICZNE 97

Stan zachowania