WCN
STAROŻYTNOŚĆ 37
ISLAM 1
ŚREDNIOWIECZE 124
POLSKA OD XVI w. 304
PAŃSTWA ZWIĄZANE HISTORYCZNIE Z POLSKĄ 35
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
KURLANDIA 3
POMORZE 3
PRUSY KSIĄŻĘCE 8
SAKSONIA 2
ŚLĄSK 19
Księstwo legnicko-brzesko-wołowskie 8
Księstwo ziębicko-oleśnickie 2
Joachim Ząbkowicki, Henryk II Bierutowski, Jan Oleśnicki i Jerzy III Ziębicki 1537-1553 1
Karol II 1548-1617 1
Księstwo oleśnickie 4
Księstwo nyskie biskupów wrocławskich 2
miasto Wrocław 1
Stany Ewangelickie 1
Śląsk pod panowaniem pruskim 1
LITERATURA NUMIZMATYCZNA 41
BANKNOTY 103
MEDALE 65
PLAKIETY 4
ODZNAKI I ODZNACZENIA 4
VARIA 2
MONETY ZAGRANICZNE 97

Stan zachowania