WCN
STAROŻYTNOŚĆ 37
ISLAM 1
ŚREDNIOWIECZE 124
POLSKA OD XVI w. 304
PAŃSTWA ZWIĄZANE HISTORYCZNIE Z POLSKĄ 35
LITERATURA NUMIZMATYCZNA 41
BANKNOTY 103
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
POLSKA 101
Insurekcja Kościuszkowska 1794 5
Powstanie Listopadowe 1830-1831 1
Zabór rosyjski 1831-1864 2
II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 30
Bony z okresu II Wojny Światowej 23
Bank Polski na emigracji 1939-1952 13
Getto Łódzkie 1940-1944 3
Pomoc Zimowa Ludności Niemieckiej / Winterhilfswerk des Deutschen Volkes 1
Banknoty zastępcze z ziem polskich 1
Obozy koncentracyjne 5
Polska powojenna 1944-1952 30
Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 6
Bank Polska Kasa Opieki S.A. 4
NIEMCY 2
MEDALE 65
PLAKIETY 4
ODZNAKI I ODZNACZENIA 4
VARIA 2
MONETY ZAGRANICZNE 97

Stan zachowania