WCN
STAROŻYTNOŚĆ 37
ISLAM 1
ŚREDNIOWIECZE 124
POLSKA OD XVI w. 304
PAŃSTWA ZWIĄZANE HISTORYCZNIE Z POLSKĄ 35
LITERATURA NUMIZMATYCZNA 41
BANKNOTY 103
MEDALE 65
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
POLSKA 49
MEDALE ZWIĄZANE Z HISTORYCZNIE Z POLSKĄ 0
WATYKAN 1
KURLANDIA 1
PRUSY 1
ŚLĄSK 1
POMORZE 1
FRANCJA 2
CESARSTWO NIEMIECKIE 1
SZWECJA 1
RYGA- miasto 2
ROSJA 5
PLAKIETY 4
ODZNAKI I ODZNACZENIA 4
VARIA 2
MONETY ZAGRANICZNE 97

Stan zachowania

71 aukcja WCN

Następna kategoria