olej, fosfor, płótno, 60.00 x 70.00 cm
Ukończył Państwowe Ognisko Artystyczne im E. Gepperta we Wrocławiu oraz filozofię na UWr, specjalizując się w fenomenologii przestrzeni obrazu. Najchętniej posługuje się malarstwem, choć w obszarze jego zainteresowań są też: rysunek, monotypia, miniatura filmowa oraz grafika.