WCN
STAROŻYTNOŚĆ 37
ISLAM 1
ŚREDNIOWIECZE 124
POLSKA OD XVI w. 304
PAŃSTWA ZWIĄZANE HISTORYCZNIE Z POLSKĄ 35
LITERATURA NUMIZMATYCZNA 41
BANKNOTY 103
MEDALE 65
PLAKIETY 4
ODZNAKI I ODZNACZENIA 4
VARIA 2
MONETY ZAGRANICZNE 97
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
AUSTRIA 2
CHINY 2
CZECHOSŁOWACJA 5
NIDERLANDY HISZPAŃSKIE 6
NIDERLANDY 18
NIEMCY 23
Bawaria 1
Brandenburgia-Prusy 1
Halberstadt - biskupstwo 1
Saksonia 6
Saksonia-Gotha 1
CESARSTWO NIEMIECKIE 13
Anhalt, Fryderyk I 1871-1904 1
Bawaria, Otto 1886-1913 1
Hesja-Darmstadt, Ludwik IV 1877-1892 1
Lippe-Detmold, Leopold IV 1905-1908 1
Lubeka- miasto 1
Meklenburgia-Strelitz, Adolf Fryderyk V 1904-1914 1
Oldenburg, Mikołaj Fryderyk Piotr 1853-1900 1
Reuss-Greiz, Henryk XXII 1859-1902 1
Saksonia, Fryderyk August III 1904-1918 1
Saksonia-Meiningen, Jerzy II 1866-1914 1
Saksonia-Altenburg, Ernest 1893-1908 1
Saksonia-Weimar-Eisenach, Karol Aleksander 1853-1901 1
Schwarzburg-Rudolstadt, Günter Wiktor 1890-1918 1
ROSJA 24
FINLANDIA - okupacja rosyjska 2
RUMUNIA 1
SIEDMIOGRÓD 5
STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI (USA) 1
SZWECJA 3
WATYKAN 1
WĘGRY 1
WŁOCHY 3

Stan zachowania

71 aukcja WCN