olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2017 / E. DWURNIK;
na odwrocie opisany: 2017 / E. DWURNIK / "MIEDZIANE / TULIPANY" / NR: XXIII - 1279 / - 7020.