akryl. płótno; 70 x 50 cm;
sygn. l. d.: ABAKO '12;
na odwrocie na płótnie malarskim opis autorski: WITOLD ABAKO 2012 / "INTERWAŁY POSTFIZYKALNE XVIII" / AKRYL NA PŁÓTNIE 70 x 50 CM.