Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich okres 1939-1960 oraz uzupełniania i korekty do tomów I-II.
Tom V, bardzo rzadkie wydanie I Warszawa 2008, oprawa twarda. Bezapelacyjnie najlepsze opracowanie poruszające tematykę pieniądza zastępczego.
Ręcznie numerowany i sygnowany przez autora.
Bardzo trudna do zdobycia książka. Najrzadszy tom wydany przez Andrzeja Podczaskiego.