Medal wybity w r. 1876 z okazji budowy nowego hospicjum dla biednych, sygnowany Giuseppe Bianchi,
Brąz, waga 41,12 g, śr. 42 mm;
Uderzenie na rancie od strony awersu na godz. 7, poza tym ładna prezencja, brązowa patyna, miejscowy połysk w tle.
> | 10 | ||
200 | |||
> | 20 | ||
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||