Cena wywoławcza
1 000 PLN

akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: M.Rybka '18 oraz opisany na odwrocie

Twoja notatka

ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00

Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: sopot@sda.pl

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: modern@sda.pl

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: gdansk@sda.pl

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: krakow@sda.pl

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: warszawa@sda.pl

Wyświetleń: 12 | Ulubione: 0