Mariola Świgulska, W księżycowym blasku z cyklu Zauroczona Dmuchawcami, 2018
akryl, szlagmetal, płótno, 60.00 x 80.00 cm
sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2018 r.