olej, płótno, 120.00 x 70.00 cm
Absolwentka Wydziału Malarstwa, Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie (dyplom w III Pracowni Interdyscyplinarnej prof. Lilli Kulki, 2017 rok). Stypendystka Rektora Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dla najlepszych studentów w latach: 2014/2015, 2015/2016 i 2016/2017.