olej, płótno; 33,5 x 41,5 cm;
sygn. l. d.: H. KRYCH.
Na odwrocie na krośnie opisany czarnym pisakiem nr 79 / „RYNEK” 41 x 33 (napis autorski).
Praca pochodzi od rodziny artysty z jego spuścizny.