litografia barwna, papier bawełniany Arches;
49,8 x 64,8 cm (arkusz); 39,4 x 50,2 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Hayden (czarną kredką);
oznaczenie edycji l. d.: 145/150 (czarną kredką);
znak wodny u góry: Arches