52

Wojciech PIEKARSKI (ur. 1980), Martwa natura z jabłkami, 2018

Estymacje: 579 - 810 EUR
olej, płótno; 38 x 55 cm;
sygn. i dat. p. g.: W. Piekarski 2018.

Ukończył Politechnikę Łódzką w 2007 roku na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska. Mieszka nieopodal Pabianic koło Łodzi. Zajmuje się malarstwem i rysunkiem, tworząc martwe natury, akty, pejzaże i widoki architektury. Maluje także na zamówienia duże sceny sakralne (m.in. obraz do ołtarza głównego w Parafii Chrystusa Króla Wszechświata w Pabianicach) oraz portrety. W swojej twórczości wzoruje się na dawnych mistrzach, przede wszystkim malarstwie Caravaggia. Jego prace były eksponowane w Galerii Młodych Talentów w 2009 i 2010 rok w galerii Rynek Sztuki w Łódź oraz podczas wystaw: "ELart" w Muzeum Miasta Łodzi, „Pierwszy Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców” w łódzkiej Wytwórni, "Filmowe Inspiracje" w Muzeum Kinematografii w Łodzi, "Elanie ze zbiorów Rodziny Majdas" w Galerii Urzędu Miasta Łodzi w 2014 roku oraz "Gorące kasztany" w Galerii Stowarzyszenia Twórców Kultury i Sztuki Kamienica 56 w Łodzi w 2012 roku.
(źródło: www.ryneksztuki.eu)
6 Aukcja Teraz Nowoczesne
20 listopada 2018 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
463 EUR
579 - 810 EUR
Wyświetleń: 378 | Ulubione: 1

Rempex

6 Aukcja Teraz Nowoczesne
20 listopada 2018 CET/Warsaw

Rempex
Dom Aukcyjny Rempex (Sztuka dawna)
ul. Karowa 31
00-324 Warszawa
+48 669 222 259
Poniedziałek
11:00 - 19:00
Wtorek
11:00 - 19:00
Środa
11:00 - 19:00
Czwartek
11:00 - 19:00
Piątek
11:00 - 19:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także