16

Natalia Rybka (ur. 1988) - W cieniu, 2017

Estymacje: 1 392 - 1 856 EUR | 6 000 - 8 000 PLN

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie: 'rybka | 2017 | "W cieniu"'

WYSTAWIANY:
2017 – wystawa indywidualna „Nagroda Arteonu 2016 – Natalia Rybka”, Nowa Gazowania, Poznań
2017 – wystawa indywidualna „Natalia Rybka. Malarstwo”, Teatr Śląski, Katowice

13 Aukcja Sztuki XXI wieku - aukcja kolekcjonerska
24 listopada 2018
Cena wywoławcza
696 EUR
1 392 - 1 856 EUR
6 000 - 8 000 PLN
1 506 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
1 276 EUR
216%
Wyświetleń: 180 | Ulubione: 0

24 listopada 2018

Bohaterów Monte Cassino 43, 81-768 Sopot
Galeria w Warszawie: Nowy Świat 54/56, 00-363 Warszawa
Galeria w Gdańsku: Długa 2/3, 80-827 Gdańsk
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]