22

Adam Bakalarz (ur. 1989) - RO.104.80, z cyklu "Zawodnicy", 2018

Estymacje: 2 784 - 3 712 EUR | 12 000 - 16 000 PLN

akryl, płótno, 120 x 90 cm, sygn. i opisany na odwrocie: 'A. Bakalarz | 2018 | z cyklu zawodnicy | "RO.104.80"'

13 Aukcja Sztuki XXI wieku - aukcja kolekcjonerska
24 listopada 2018
Cena wywoławcza
1 276 EUR
2 784 - 3 712 EUR
12 000 - 16 000 PLN
2 327 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
1 972 EUR
182%
Wyświetleń: 103 | Ulubione: 0

24 listopada 2018

Bohaterów Monte Cassino 43, 81-768 Sopot
Galeria w Warszawie: Nowy Świat 54/56, 00-363 Warszawa
Galeria w Gdańsku: Długa 2/3, 80-827 Gdańsk
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]