9

Adam Wątor (ur. 1970) - Widziana z góry, 2018

Estymacje: 928 - 1 392 EUR | 4 000 - 6 000 PLN

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. l.d.: 'Adam | Wątor | 2018' oraz opisany na odwrocie: '"WIDZIANA Z GÓRY" | ADAM WĄTOR | 2018'

13 Aukcja Sztuki XXI wieku - aukcja kolekcjonerska
24 listopada 2018
Cena wywoławcza
464 EUR
928 - 1 392 EUR
4 000 - 6 000 PLN
2 190 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
1 856 EUR
472%
Wyświetleń: 150 | Ulubione: 1

24 listopada 2018

Bohaterów Monte Cassino 43, 81-768 Sopot
Galeria w Warszawie: Nowy Świat 54/56, 00-363 Warszawa
Galeria w Gdańsku: Długa 2/3, 80-827 Gdańsk
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także